Omhoog
Aanmelden


Aanspreekpunten/coördinatie bouwen:
Onderbouw: Joke Nieuwland - joke.nieuwland@agora.nu
Middenbouw: Erik Rijbroek - erik.rijbroek@agora.nu
 
Bovenbouw: Jos Wever - jos.wever@agora.nu

Administratie:
Luchiena Rijken: luchiena.rijken@agora.nu​ 

Arbo:
Peter Sanders: peter.sanders@agora.nu
 
BHV en brandveiligheid:
Peter Sanders: peter.sanders@agora.nu


Conciërgetaken technisch / schademeldingen:

Jaap van Velzen: jaap.vanvelzen@agora.nu

Directie:
Marjan Tromp: marjan.tromp@agora.nu

Evenementencoördinator:
Erik Rijbroek: erik.rijbroek@agora.nu

Interne begeleiding groep 1 t/m 3:
Ingeborg Laanstra: ingeborg.laanstra@agora.nu
 
Interne begeleiding groep 4 t/m 8:
Eugenie Galiart: eugenie.galiart@agora.nu
 
Rekenen:
Angelique Tolsma: angelique.tolsma@agora.nu

Sport:

Niels Dijkhuizen: niels.dijkhuizen@agora.nu
 
 

Stagecoördinatie:
Monique van de Walle: monique.vandewalle@agora.nu

Taal/lezen:
Marloes Grünwald: marloes.grunwald@agora.nu

Techniek:
Petra McBride: petra.mcbride@agora.nu

Vertrouwenspersoon:
Anneke Dorenbos: anneke.dorenbos@agora.nu

Vreedzame school en mediatoren:
Monique van de Walle: monique.vandewalle@agora.nu

Website:
Algemene inhoud: Peter Sanders: peter.sanders@agora.nu
Foto's/uploads: Fulco Staneke: fstaneke@staneke.nl
Vormgeving: Edwin Stolp: edwin_stolp@live.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 


rv_interne_begeleiding_210x200.jpg
rv_hoofd_bhv_2018_19_groene_kolom_210x200.jpg
rv_vertrouwenspersoon_2018_19_groene_kolom_210x200.jpg
rv_bouwco_2018_19_groene_kolom_210x200.jpg
© Copyright 2012 De Rietvink  |  Webmaster: Jos Wever  |  All Rights Reserved